Przyjaciele Fundacji

 

MTP_final_HIRES-01Medical Travel Partner od 2010 r. aktywnie działa na światowym rynku turystyki medycznej. Może pochwalić się największym w Polsce praktycznym doświadczeniem w obsłudze pacjenta zagranicznego. Współpracuje z prywatnymi i publicznymi podmiotami w ochronie zdrowia, mediami, przedstawicielami środowisk pacjentów i lekarzy, organizacjami pozarządowymi, międzynarodowymi organizacjami turystyki medycznej, pośrednikami i organizacjami turystycznymi. Medical Travel Partner oferuje podmiotom służby zdrowia wsparcie w zakresie marketingu i sprzedaży usług medycznych. Pasją zespołu Medical Travel Partner jest marketing internetowy, edukacja zdrowotna i promocja zdrowia. Więcej: www.medicaltravelpartner.pl

 

OuteractiveMarketing_logo

Nasza strona internetowa powstała dzięki wsparciu zespołu agencji marketingowej Outeractive.
Outeractive to zespół specjalistów, którzy na co dzień tworzą dla marek i firm kampanie marketingowe 360 stopni. Specjalizują oni się w kompleksowym marketingu internetowym, wspomagają sprzedaż i budują wizerunek klientów i ich marek. Outeractive szczególnie ceni sobie kampanie reklamowe w oparciu o video marketing i wyjątkowe grafiki. Wyróżnia ich to, że nawet z niewielkiego budżetu potrafią wygenerować zadawalające efekty sprzedażowe. Pracowali m.in. dla SGGW, Domowej Apteczki, Expedite Consulting Group, Pernod Ricard i kilku portali o tematyce zdrowotnej. 
Zobacz ich stronę...
Wejdź na ich facebook, żeby polubić...

 

Agencja Reklamowa Nemetica wspiera wizerunkowo wszystkie nasze inicjatywy. Dziękujemy!

www.nemetica.pl

 

To dzięki Niespodziewajce mamy przepiękne koszulki i gadżety na każdą okazję:) Dziękujemy!

www.niespodziewajka.com

 

 

 

 

mwp

Muzeum Wojska Polskiego to powszechnie znana placówka muzealna, która gromadzi, opracowuje naukowo i eksponuje muzealia wojskowo- historyczne. Muzeum powstało 22 kwietnia 1920 roku, dekretem Naczelnego Wodza, Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. Jego organizatorem i pierwszym dyrektorem był płk Bronisław Gembarzewski.

www.muzeumwp.pl