Misja fundacji

Misja Fundacji

Naszą misją jest rozbudzanie talentów i pasji dzieci przebywających w hospicjach i dzieci przewlekle chorych.

Obszar działania

Zasięg działania fundacji jest ogólnopolski i międzynarodowy, jednak koncentrować się będzie głównie na rejonie województw: mazowieckiego, pomorskiego i śląskiego.

Wizja Fundacji

Wypełnienie przestrzeni wokół dzieci i ich rodziców/opiekunów sztuką i budowanie relacji między nimi poprzez aktywne uczestnictwo dzieci w zajęciach artystycznych.

Naszym zadaniem jest: uwolnić talenty, aby czerpać drzemiącą w nas siłę i moc.

Cele strategiczne

Rozbudzanie talentów plastycznych, muzycznych, aktorskich, literackich w celu stworzenia dzieła, które przyczyni się do dalszego rozwoju i działania fundacji na rzecz dzieci i ich rodzin.

O nas

Fundacja wychodzi naprzeciw sytuacji związanej z chorobą nowotworową, w której znajdują się dzieci przebywające w hospicjach, ich rodzice/opiekunowie oraz bliscy. Dokładamy starań, aby pomóc odnaleźć się wszystkim zaangażowanym w tę sytuację. Przyjmujemy, że w każdym z nas, a szczególności w dzieciach ukryta jest TALENTÓW MOC. Poprzez obecność artystów (aktorów, malarzy, plastyków, muzyków, rzeźbiarzy) pragniemy w tych wyjątkowych dzieciach odkrywać talenty, by dać im szansę na wyrażenia samych siebie, swoich myśli i uczuć.

Fundacja Talentów Moc powstała z potrzeby serca Fundatorów.

 

W naszych szeregach są osoby z różnych środowisk związanych z edukacją i sztuką. Wśród nas są nauczyciele, marchandzi, aktorzy, malarze, muzycy, graficy, prawnicy, marketingowcy, PR – owcy, personel medyczny, a przede wszystkim pasjonaci swoich dziedzin. Dołącz do nas już dziś!